[ad_1]

▲ یون بو چونگ ، سفیر کره و ایالات متحده برای تقسیم هزینه های دفاع

دولت پس از مذاکره درباره اولین هزینه های دفاعی با دولت بایدن ایالات متحده ، در مورد نیاز به توافق فوری موافقت کرد.

وزارت امور خارجه اعلام کرد که امروز (پنجمین) هشتمین نشست از طریق فیلم برای امضای یازدهمین توافق نامه ویژه کره و آمریکا برای تقسیم هزینه های دفاع برگزار شد.

مقامات وزارت امور خارجه و دفاع جمهوری قزاقستان ، وزارت امور خارجه ایالات متحده ، وزارت دفاع و USFK ، از جمله نماینده ارشد کره جنوبی و ایالات متحده ، Un-bo Chung و Donna Welton مذاکره کننده مشترک ، شرکت کرد

وزارت امور خارجه گفت دو طرف بر اساس روح اتحاد برای حل اختلافات جاری و دستیابی به توافق قابل قبول گفتگوهای صادقانه ای انجام داده اند.

دو طرف توافق کردند که به تقویت اتحاد RK-US و دفاع مشترک به عنوان ستون اصلی صلح و رفاه در شبه جزیره کره و در شمال شرق آسیا کمک کنند ، و گفتگوها را در اسرع وقت به پایان برسانند.

علاوه بر این ، جلسه بعدی در آینده نزدیک برگزار خواهد شد ، اما جدول زمانی مشخص از طریق یک کانال دیپلماتیک مورد بحث قرار خواهد گرفت.

این مشاوره 11 ماه پس از هفتمین جلسه ای است که در مارس سال گذشته در لس آنجلس آمریکا برگزار شد.

هر دو طرف در تاریخ 30 نوامبر سال گذشته و پس از انتخاب رئیس جمهور بایدن ، با ویدئو وضعیت مذاکرات را بررسی کردند ، اما این جلسه رسمی نبود.

کره جنوبی و ایالات متحده قبلاً توافق کرده اند که در سال 2020 در مارس سال گذشته سهم خود را از کمک در سال 2019 ، 1.38.9 تریلیون کیلو وات در سال اول ، 13.6 درصد در سال اول افزایش دهند و سالانه به تدریج افزایش دهند حدود 5/1 میلیارد دلار در پنج سال گذشته ، اما رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ مشخص است که به دلیل رد

(عکس = با مجوز از وزارت امور خارجه ، Yonhap News)

[ad_2]