[ad_1]

رئیس جمهور مون جه این و جو بایدن رئیس جمهور آمریکا توافق کردند که صبح (4) صبح با یکدیگر صحبت کنند و در اسرع وقت یک استراتژی جامع برای کره شمالی تهیه کنند.

سخنگوی خانه آبی ، کانگ مین سوک در جلسه توجیهی گفت: “پرزیدنت مون امروز از ساعت 8:25 صبح تا 8:57 بعد از ظهر با جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده مکالمه عادی داشت.”

سخنگو كانگ گفت: “پرزیدنت مون به RC و ایالات متحده پیشنهاد كرد كه برای پیشبرد خلع سلاح هسته ای شبه جزیره كره و برقراری صلح پایدار با هم كار كنند. وی گفت:” ما برای كاری مشترک نزدیک با کره همکاری خواهیم کرد. ”

سخنگوی کانگ گفت: “دو رهبر این تصدیق را دارند که یک استراتژی جامع علیه کره شمالی باید در اسرع وقت تنظیم شود.”

“پرزیدنت مون در سخنرانی افتتاحیه خود گفت كه رئیس جمهور بایدن احساس كرده است كه برای غلبه بر چالش های بی سابقه و پایان دادن به یك تاریخ امیدواركننده آمریكا ، و رئیس جمهور بایدن اظهار داشت كه یكی از امیدهای او کره است.” تقویت این روابط در آینده در زمینه های دیگر ”

سخنگو كانگ گفت: “دو رهبر مسئول تأیید RC-US اتحادیه اصلی برای صلح و رفاه در منطقه هستند. من تصمیم به بهبود آن دارم.”

دو رهبر همچنین در مورد مسائل همکاری جهانی مانند تغییر اقلیم دیدگاه های مشترکی داشتند.

سخنگوی كانگ گفت: “رئیس جمهور بایدن گفت كه پاسخ به تغییرات آب و هوایی دارای مزایای اقتصادی بسیاری از جمله ایجاد شغل و توسعه صنعت جدید است و رئیس جمهور مون” معامله جدید سبز “را به عنوان گسترش انرژی جدید و تجدید پذیر ارائه داد و این تغییر پاسخ آب و هوا تبدیل به یک موتور جدید رشد. “تحویل داده شده.

دو رهبر توافق کردند که همکاری سریع برای میزبانی موفق اجلاس جهانی آب و هوا و اجلاس P4G ، ارائه درمان واکسن تاج و بهبود اقتصاد جهانی را تسریع کنند.

سخنگوی کانگ گفت: “دو رهبر همچنین نظرات خود را در مورد وضعیت سایر مناطق مانند میانمار ، چین” به اشتراک گذاشتند ، “و” به ویژه ، ما توافق کردیم که نگرانی ها را در مورد وضعیت اخیر میانمار به اشتراک بگذاریم و برای حل دموکراتیک و مسئله مسالمت آمیز. ”

سرانجام سخنگوی كانگ گفت: “دو رهبر تصمیم گرفتند كه ارتباط نزدیك خود را ادامه دهند و به محض فروپاشی وضعیت تاج ، ما تصمیم گرفتیم اجلاس سران بین كره و ایالات متحده را برگزار كنیم.

تماس امروز برای برگزاری مراسم تحلیف وی 14 روز پس از روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن در 20 ماه گذشته صورت گرفت.

[ad_2]