[ad_1]

توجه به دستور منع تجمع مقابل سالن کارائوکه

افراد خود اشتغالی که به دلیل کرونا 19 از جمع آوری یا محدود کردن مشاغل منع شده اند ، مانند رستوران ها ، هاپ ، کافه های رایانه و سالن های آواز ، برای شکایت در مورد مشکلات به شورای ملی مراجعه می کنند.

کیم کی هونگ ، رئیس فدراسیون ملی مقابله با رایانه های شخصی در PC Cafe ، با اعضای کمیته Euljiro حزب دموکرات در شورای ملی دیدار کرد و گفت: “این یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع تاج 19 است.” من گفتم.

وی سپس متوسل شد: “من می خواهم شما به من بگویید چرا خطرناک است و در صورت خطرناک چگونه می توان آن را به یک مرکز ایمن تبدیل کرد.”

مدیر عامل شرکت کیم گفت: “ما نمی دانیم کانالهای ارتباطی کجاست. ما فقط به دنبال قانونگذاران ، شنودها و فیلمنامه نویسان هستیم بدون اینکه بدانیم چه کسی می تواند آن را حل کند.”

گیونگی سئوک ، رئیس انجمن مراکز آواز سکه در کره گفت: “سال گذشته ، دوره کار فقط 3 تا 4 ماه بود.” یا دو نفر هیچکس نیامد به چه دلایلی از آنها به عنوان تسهیلات پر خطر نام برده می شود؟ ”

رئیس جمهور کیونگ همچنین در طی سخنرانی خود چندین بار اشک ریخت.

هئو سوک جون ، رئیس اتحادیه انجمن ملی دارندگان حق رای دادن نیز گفت: “غیرقابل اجتناب است که به اشتباه شکست بخوریم ، اما این فرصتی به ما نمی دهد.” لطفا اجازه بدهید ”

اعضای کمیته اولجیرو با عبارات جدی به فراخوان آنها گوش فرا داده و سپس سر خود را خم کردند و گفتند: “ما عقب بودیم” ، “ما شرایط سایت را کاملاً منعکس نکردیم”.

جین سانگ جون ، رئیس کمیته اوجیرو ، قول داد ، “امروز که اشک های همه را تماشا می کردم ، در قلبم اشک ریخته است. من راهی برای زندگی مشترک پیدا خواهم کرد.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]