[ad_1]

مصرف كنندگانی كه ادعا می كنند در جریان توسعه چت بات هوش مصنوعی ایرودا به دلیل نقض اطلاعات شخصی آسیب دیده اند ، دادخواست هایی را به مردم ارائه كرده اند.

به گزارش صنعت فناوری اطلاعات ، امروز (دوازدهم) یک کاربر پیامی را در خبرنامه دادخواست ملی Blue House منتشر کرد و گفت: “من می خواهم تخریب داده ها و خاتمه سرویس توسط Scatterlab را انجام دهم ، که بدون اجازه از اطلاعات شخصی کاربران استفاده می کند و آنها را فاش می کند.”

نویسنده این نشریه ادعا می کند که “(سازنده Iruda) Scatter Lab اطلاعات کاربران” Science of Love “را بدون هیچ گونه اخطار و رضایت از خارج از سیستم عامل صادر کرده و به عنوان” Iruda AI “تجاری سازی کرده و از اطلاعات شخصی به درستی محافظت نکرده است. ”

علم عشق (اعتبار عکس = آزمایشگاه پراکنده ، اخبار یونهاپ)

Love Science برنامه ای است که با تجزیه و تحلیل الگوهای مکالمه ، مانند زمان پاسخ ، هنگام مکالمه در KakaoTalk با معشوق ، میزان دلبستگی را نشان می دهد.

در سال 2016 توسط ScatterLab منتشر شد.

آزمایشگاه Scatter نشان داد که Eruda را با استفاده از حدود 10 میلیارد مکالمه در KakaoTalk که از طریق علم عشق جمع آوری شده است ، توسعه داده است.

در این دادخواست انتقاد می شود كه “(اطلاعات علمی مربوط به عشق) اطلاعات شخصی افراد آشنا با گفتگوهای KakaoTalk با كاربران به بیرون درز كرده است” و “آزمایشگاه Scatter از مسئولیت جلوگیری می كند و حتی در صورت درخواست كاربران برای تخریب داده ها نیز اقدامی انجام نمی دهد”

آری لی ، نویسنده مشهور در وب سایت های اینستاگرام ، این دادخواست را به اشتراک گذاشت و مشارکت را تشویق کرد.

لی در یک وب سایت معتبر اخیر ، لی گفت ، “من چندین برنامه علمی دوستیابی نوشته ام” و از آزمایشگاه Scatter ، که گفت از نشت اطلاعات شخصی در امان است ، خواست تا داده ها را رد کند.

در حال حاضر ، بیش از 300 کاربر علم عاشق در حال آماده سازی برای اقدامات گروهی هستند.

(عکس = عکسبرداری شده توسط ایرودا در فیس بوک ، تهیه شده توسط آزمایشگاه Scatter ، Yonhap News)

[ad_2]