[ad_1]

ملا عبدالحمید

طبق گزارش ها خدمات سیاسی Yektapress ؛ طی روزهای اخیر طیف گسترده ای از برادران اهل سنت در بیانیه ها و بیانیه های خود حمایت خود را از آیت الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات آینده اعلام کرده اند. در همین حال ، برخی از رسانه های اصلاح طلب سعی کرده اند با انتشار اخبار جعلی با عنوان “حمایت مولانا عبدالحمید از همتی” صدای بشر را در بولتن همتی قرار دهند. مولوی عبدالحمید و دیگر بزرگان اهل سنت حمایت خود را از سعید ابراهیم رئیسی اعلام کردند

ملا عبدالحمید

ملا عبدالحمید

در بخشی از بیانیه منتشر شده توسط یکتاپرس آمده است: شورای همدردی با ایران شوروی پس از جلسات و گفتگوهای فراوان ، بررسی برنامه های نامزدها و همچنین شرایط حاکم در کشور و وضعیت خاص این دوره از انتخابات ، توسط اکثریت ، ممکن است آیت الله سید ابراهیم رئیسی گزینه مناسبی برای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری باشد.

پس از انتشار این خبر ، تیم های رسانه ای اصلاح طلب بار دیگر خبر حمایت مولوی عبدالحمید از رئیسی را تکذیب کردند ، اما دفتر مولوی عبدالحمید ، امام سنی زاهدان ، در بیانیه ای اظهار داشت که بیانیه هم اندیشی شورای اهل سنت در حمایت از آیت الله راعی است.

در بخشی از این بیانیه آمده است: خلاصه و بیانیه شورای اندیشه ها که به توافق و امضای اکثریت اعضای این شورا رسید ، توسط شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید تأیید و پشتیبانی شد.

ملا عبدالحمید

با وجود همه اینها جای هیچ گونه شبهه و دروغ وجود ندارد ، اما در اقدامی ناگوار مسعود پزشکیان اخبار جعلی درباره حمایت مولانا عبدالحمید از رضایی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

ملا عبدالحمید

ملا عبدالحمید

به نظر می رسد اصلاح طلبان با ناامیدی از حمایت اهل سنت و به ویژه مولوی عبدالحمید ، اکنون با جعل و پخش اخبار جعلی در تلاشند بین هواداران ابراهیم رئیسی و محسن رضایی تفاوت قائل شوند!

این عمل تأسف بار ، به دور از اخلاق مسعود پزشکیان ، که از قضا ادعا می کند اخلاق مدار است ، نشان می دهد که دروغ ، دموکراتیک سازی و اختلاف نظر ریشه عمیق در ماهیت اصلاح طلبی دارد و نمی توان اقدامات زشت یا اقدامات دیگری برای رسیدن به اهداف انجام داد. از نظر اخلاقی دریغ نکنید!

به نظر می رسد برای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی ، کارمندان محسن رضایی باید واقعیت را به اطلاع عموم برسانند و از انتشار چنین اخباری جلوگیری کنند تا در دام ستاد تخریب اصلاحات نیفتند. بدون شک در دو روز مانده به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ستاد نابودی اصلاحات تمام تلاش خود را برای ایجاد تفرقه و اعتصاب به جریان انقلابی کشور به ویژه آیت الله سیدابراهیم رئیسی به کار خواهد گرفت و هواداران کاندیداها باید در این بین هوشیار باشند. . در مقابل این جنبش ها ، وحدت را حفظ کنید ، زیرا امروز وحدت رمز پیروزی جریان انقلابی در برابر جریانی است که از تمام نیروهای داخلی و خارجی خود برای تقسیم و در نهایت شکست جبهه انقلابی استفاده می کند.

[ad_2]