[ad_1]

ایالات متحده برای کنترل چین و آماده شدن برای تهدید هسته ای کره شمالی ، به امنیت هند و اقیانوس آرام اهمیت می دهد. بنابراین تأیید شد که ناوهای هواپیمابر ، که برابر با قدرت کل کشور هستند ، تمام وقت در اینجا قرار می گرفتند.

این کیم ته هون ، خبرنگار دفاعی است.

<기자>

وزارت دفاع آمریكا استقرار اضطراری جبهه ناو هواپیمابر را فاش كرد.

بر خلاف انتظارات که نیمیتز ، که 270 روز در خاورمیانه به سر می برد ، به ایالات متحده بازگردد ، وی تحت فرماندهی منطقه هندو-اقیانوس آرام واقع شد که صلاحیت آن در شبه جزیره کره و چین است.

[존 커비/미 국방부 대변인 : 니미츠 항모 전단이 중부사령부 관할을 떠나 현재는 인도태평양사령부 관할에서 작전하고 있습니다.]

نیمیتز از خاورمیانه به جنوب هندوستان منتقل شده است و پنتاگون می گوید که در آینده در اقیانوس هند و اقیانوس آرام به بهره برداری می رسد.

روزولت که در غرب ایالات متحده بود ماه گذشته نیز برای آموزش مشترک با ژاپن به شمال شرق آسیا آمد و اکنون به فیلیپین نزدیک است.

پس از استقرار دائمی ریگان در ژاپن ، نیمیتز و روزولت مستقر شدند و این باعث شد که این سه اولین شرکت حمل و نقل هند و اقیانوسیه آمریکایی باشد.

[존 커비/미 국방부 대변인 : (로이드 오스틴) 미 국방장관은 지리 정치학적 큰 그림을 염두에 두고 항모의 (인도태평양) 배치를 결정했습니다.]

این سه کشتی در نوامبر 2017 ، زمانی که تحریک موشکی کره شمالی در جریان بود ، در دریای شرقی جمع شده و آموزش دیده بودند ، اما در آن زمان این یک تظاهرات مسلحانه یکبار بود.

معاون فرمانده USFK ، که همچنین به عنوان فرمانده نیروی هوایی هفتم ایالات متحده خدمت می کند ، تأکید کرد که در صورت اضطراری در شبه جزیره کره ، نیروی هوایی آمریکا در ژاپن و آلاسکا مستقر خواهد شد.

کارشناسان این حرکات را به عنوان نمایشی از آمادگی ارتش آمریکا برای فشار بر چین و کره شمالی پس از تحلیف دولت بایدن تفسیر می کنند.

(ویرایش ویدئو: Jeong Seong-hoon)

[ad_2]