[ad_1]

لی جی میونگ ، فرماندار استان گیونگی اعلام کرد که از ماه آینده ، دومین درآمد اصلی از این فاجعه با 100000 درآمد به همه شهروندان Gyeonggi do پرداخت می شود.

فرماندار لی صبح روز بیست و هشتم در یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین نتیجه گرفت: “پرداخت درآمد اساسی ناشی از یک فاجعه قبل از سال جدید قمری مطلوب است ، زیرا با توجه به همه شرایط فعلی مانند قرنطینه و اقتصاد.” گفت

فرماندار لی تأکید کرد ، “در نتیجه تجزیه و تحلیل دقیق وضعیت قرنطینه به مدت 10 روز پس از درخواست حزب ، ارزیابی استان گیونگی این است که این پایین ترین بیماری همه گیر سوم است” ، و تأکید کرد ، “وقت آن است که پرداخت حتی وقتی وضعیت اقتصادی را در نظر بگیرید.

وی افزود: در سالهای اخیر ، تأملات مختلفی در مورد جامعه خود انجام داده ایم كه نباید “دوران طلایی” را از دست بدهیم. .

فرماندار لی پیش بینی كرد كه “هم اكنون با شدت گرفتن فاصله اجتماعی و كره ای هایی كه با قرنطینه همكاری می كنند ، قواعد مصرف 100000 درآمد به ازای هر نفر را نقض نمی كنند” هنوز هم اتفاق می افتد.

تا 24 ساعت نوزدهم این ماه ، 13.99 میلیون نفر به عنوان ساکن Gyeonggi-do ثبت نام کرده اند و 580،000 خارجی را شامل می شوند.

این درآمد دوم فاجعه اساسی فقط پس از درخواست مانند دوره اول پرداخت می شود.

شما می توانید به سه روش آنلاین ، آفلاین و خدمات آسیب پذیر اقدام کنید.

با انتخاب یکی از ارزهای محلی گیونگی یا 12 کارت اعتباری موجود در بازار می توانید از اول فوریه تا 14 مارس به صورت آنلاین اقدام کنید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]