[ad_1]

People Power کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، صبح روز 3 صبح در یک جلسه غیرمجاز گفت: “واقعیت دروازه نیروگاه هسته ای کره شمالی باید به درستی آشکار شود.” طرح این جایزه مشخص شد درست است، واقعی. ”

رئیس کیم از حزب حاکم خواست تا خواسته های تحقیق در مورد پرونده های ایالتی را رعایت کند و تأکید کرد که حزب با اقدام کمیسیون ویژه تمام تلاش خود را برای درک حقیقت انجام می دهد.

به دنبال اجلاس بین کره ای در 27 آوریل 2018 ، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در ماه مه راکتور آب سبک Shinpo را بازرسی کرد و گفت که اظهارات سال نو در مورد استفاده از نیروگاه های هسته ای سال آینده ، وی پرسید: “ما تماس خواهیم گرفت همه تصادفات تصادف؟ ”

با توجیه اینکه این ایده کارمندان وزارت صنعت است ، منطقی است که بگوییم “هیچ دلیلی برای مرتکب شدن جرائم علیه جان کارمندان دولت وجود ندارد”. آیا قانع کننده است؟ ”

رئیس جمهور کیم در مورد گزارشی که روز گذشته توسط وزارت صنعت منتشر شد ، گفت: “در شینپو ، هامیونامدو ، ساخت نیروگاه هسته ای جدید APR1400 و همچنین طرح انتقال ، به طور مفصل درج شده است.” و آزاد شد؟ او از ما خواست تا روشن کنیم که چرا آنها را فاش نمی کنیم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]