[ad_1]

سو The ظن “ترویج ساخت نیروگاه هسته ای کره شمالی” در هیئت داوطلبان نامزدی Eui-yong Jeong ، وزیر امور خارجه ، که امروز در مجلس شورای ملی برگزار شد (پنجم) مطرح شد.

نظر نماینده پارک جین در مورد گزارش تهیه شده توسط یک مقام دولت کره شمالی در مورد انرژی هسته ای توسط وزارت صنعت ، “با نگاهی به اوضاع از ماه مه 2018 ، هنگام تهیه گزارش ، کره شمالی ، که به نظر می رسد انتظار دارد انرژی هسته ای منفجر شود مجتمع صنعتی Kaesong ، “این به این دلیل است ،” به این دلیل نیست که شما قول داده اید از ساخت نیروگاه هسته ای حمایت کنید؟ ”

سخنگوی حزب مردم لی تائه گیو در مورد “پرونده حواله غیرقانونی کره شمالی” در سال 2003 گفت: “اگر در آن زمان مون جائه چین غیرقانونی تشخیص داده شود ، رئیس جمهور کیم دا جونگ نیز باید مسئولیت را بپذیرد. و گفت که او تحت بررسی. ”

در این رابطه ، نامزد چونگ مجدداً موضع موجود را تأیید کرد که “اسناد وزارت صنعت به هیچ وجه توسط دولت بررسی نشده است”.

او در صف ایستاد و گفت نه ، حتی وقتی از او س askedال شد: “آیا تا به حال وقتی که رئیس سرویس امنیت ملی بودید چنین سندی را دیده اید؟”

از طرف دیگر ، حزب دموکرات آن را به عنوان یک نبرد سیاسی غیرضروری برای ایجاد سوic ظن در میان قانونگذاران مخالف رد کرد.

یون کان جونیور نماینده گفت: “ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی تقریباً غیرممکن است.” “امیدوارم که به خوبی سازمان یافته باشد تا مردم را گیج نکند.”

نماینده لی ژو جون گفت: “چنین بحثی در شورای ملی تلخ است.” – به نظر می رسد که این به دلیل خاصیت مسئله کره شمالی است ، که در جامعه ما قرمز است. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]