[ad_1]

نسخه های ویژه مدل هایی که با یک یا چند رنگ منحصر به فرد رنگ آمیزی شده اند به طور منظم توسط سازندگان خودرو ارائه می شود. معمولاً چنین خودروهایی مدلهایی هستند که برای استفاده عمومی استفاده می شوند. با این حال ، بخش مسابقه مشتری آئودی اسپورت یک گام شگفت آور برداشته است: برای اولین بار در 13 سال گذشته ، بخش برای مشتریان خود کوپه های مسابقه ای آئودی R8 LMS GT2 از سری نسخه های ویژه Color Edition را ارائه می دهد. شش کوپه منتشر خواهد شد که با یک رنگ منحصر به فرد رنگ آمیزی شده اند.

رنگ اتومبیل های اسپرت سبز Kyalami ، قرمز Misano ، آبی نوگارو ، سیاه Sebring ، سبز تاکتیکی و زرد وگاس خواهد بود. بیشتر این نام ها به مسابقات اتومبیلرانی معروف معروف اختصاص دارد.

آئودی R8 LMS GT2 با یک موتور V10 تنفس طبیعی 5.2 لیتری همراه است که 640 اسب بخار قدرت و 550 نیوتن متر گشتاور تولید می کند ، یک “ربات” هفت سرعته و پیشرانه عقب است. GT2 با وزن 1350 کیلوگرم ، یک سنت سبک تر از R8 با پیشرانه تمام چرخ و حتی سبک تر از آئودی R8 RWD با پیشرانه عقب است.

شش اتومبیل مسابقه ای با رنگ روشن برای بزرگداشت موفقیت این خودرو از ابتدای سال در نظر گرفته شده اند: آئودی R8 LMS GT2 در اولین آخر هفته مسابقه از سری GT2 اروپا در مونزا مقام اول را کسب کرد (دو مسابقه در 17 و 18 آوریل).

با این حال ، دشوار است تصور کنید که در آینده کوپه هایی با نسخه ویژه منتشر شوند ، اما نمی توان این موضوع را رد کرد. با این حال ، آئودی اسپرت انتظار دارد مدل های R8 LMS GT2 Color Edition در مجموعه طرفداران این برند گنجانده شود یا در روزهای پیست مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت اتومبیل های ورزشی Color Edition 349،000 یورو (بدون مالیات) است. بنابراین ، قیمت ماشین اسپرت از سری ویژه 11000 یورو بیشتر از آئودی R8 LMS GT2 معمول است.

Milli.Az[ad_2]