[ad_1]

eds خبرخوان SBS & SBS Digital News Lab / RSS برای خواننده شخصی مجاز است. تولید مثل غیرمجاز به عنوان انتشار با فید ممنوع است.پیکسل آهنگ

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

Lab SBS & SBS Digital News Lab: کپی برداری و توزیع غیر مجاز ممنوع است

خانه آبی تخمین زد که پرونده گوک جیونگ نونگدان با تأیید برادر رئیس جمهور مسن پارک گئون های به پایان رسیده است. با این حال ، آنها در مورد موضوع عفو بحث نکردند و جامعه سیاسی نیز مستعد احتیاط است.

فیلم را مشاهده کنید

<앵커>

کاخ آبی تخمین زد که پرونده گوک جیونگ نونگدان با تأیید برادر رئیس جمهور مسن پارک گئون هی به پایان رسیده است. با این حال ، آنها در مورد عفو صحبت نکردند و دنیای سیاسی نیز تمایل به احتیاط دارد.

این خبر از جونمو مون است.

<기자>

سه ساعت پس از صدور رای دیوان عالی کشور ، کاخ آبی اظهار نظر کرد که روح قانون اساسی تجسم یافته است.

[강민석/청와대 대변인 : 국민의 촛불 혁명, 국회의 탄핵에 이어 법원의 사법적 판단으로 국정 농단 사건이 마무리된 것입니다.]

اما از ذکر عفو خودداری کردم.

یکی از اعضای اصلی خانه آبی گفت: “ذکر عفو بلافاصله پس از صدور حکم دیوان عالی کشور نامناسب است.”

محافل سیاسی نیز بیشتر محتاط هستند.

رئیس حزب دموکرات ، لی ناک یون ، که کارت عفو را بیرون کشید ، گفت: “حزب صف کشیده است که همدلی مردم و تأمل حزب مهم است و به عدالت احترام می گذارد.” آنها فقط صادر کردند ، اما اشاره ای به عفو نکردند.

با این حال ، نا کیونگ وون ، نماینده سابق و شهردار او سه هنگ ، که در انتخابات میان دوره ای شهردار سئول شرکت کرد ، خواستار “تصمیم ریاست جمهوری” شدند.

به نظر می رسد رئیس جمهور مون جه این در حال افشای برنامه عفو خود در قالب پاسخ به سوالات خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی سال نو است.

اگر افکار عمومی به نفع عفو واضح نباشد ، به این معنی است که در حال حاضر عفو عمومی دشوار است ، اما تفسیر این امکان وجود دارد که اگر جریان افکار عمومی تغییر کند ، می توانیم دوباره آن را بررسی کنیم.

more مقالات بیشتر Moon Joon-mo را مشاهده کنید

the مقاله اصلی SBS را ببینید

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

Lab SBS & SBS Digital News Lab: کپی برداری و توزیع غیر مجاز ممنوع است

[ad_2]